Letni must have – Timberland Classic Boat

Timberland-Classic-Boat

Buty łódkowe od Timberland to doskonała alternatywa dla innych płaskich butów, takich jak baletki czy wsuwki. Mają bogatą i ciekawą historie – pierwsze Classic Boat wyprodukowano w 1979 roku. Od tamtego czasu w niezmienionej formie pojawiają się w kolekcjach popularnej marki premium z drzewkiem. Buty łódkowe są dostępne we wszystkich kolorach tęczy – zarówno stonowane propozycje, ale również intensywne barwy: czerwień, turkusowy, granatowy, pomarańczowy.

Dodaj klasy

Buty łódkowe to opcja do bardziej formalnych stylizacji: do pracy, na spotkanie biznesowe i inne formalne okazje. Taki model doda klasy outfitowi, ale zachowasz niezobowiązujący charakter stroju.. W najgorętsze dni w roku skórzane modele, wykonane z materiałów najwyższej jakości, spiszą się najlepiej.

Timberland-Classic-Boat-2

Nude to nie nuda

Kolor nude rządzi od wielu sezonów! Jest supermodną i bardzo uniwersalną opcją. Skąd taka popularność? Buty w takim kolorze praktycznie stapiają się z kolorem skóry, dzięki temu nie skracasz swojej sylwetki. Jasne kolory pasują w ciepłe miesiące, do opalenizny – łódkowy but w kolorze nude noś wiosną i latem. Stonowane barwy uspokoją każdy, nawet najbardziej szalony outfit. Jeśli lubisz wzory lub intensywne kolory na ubraniach, to w butach postaw na spokój.

Timberland Classic Boat (A14E1)

Timberland Classic Boat (A14E1)
8.06

Wygląd

7/10

  Wygoda

  8/10

   Kolorystyka

   8/10

    Jakość

    9/10

     Materiały

     9/10

      Pros

      • skóra wysokiej jakości
      • solidne wykonanie
      • bogata kolorystyka

      Cons

      • wygląd nie przypadnie do gustu każdemu
      Podziel się ze znajomymi...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone