Think pink – Puma St Trainer Evo Jr.

Prosta linia butów i przyciągający wzrok kolor – poznaj model PUMA ST Trainer Evo Jr. Sneakery sprawdzą się idealnie do miejskich stylizacji. Ich sylwetka została zaczerpnięta z butów biegowych. Materiały, takie jak siateczka mesh, pianka EVA i guma, nadają im lekkości i nowoczesnego wyglądu.

puma-st-trainer-evo-jr

Modny monochromatyzm

Monochromatyzm (dla niewtajemniczonych: jeden, gładki kolor, bez wzorów) to trend rządzący na ulicach od kilku sezonów. Najmodniejsze stylizacje składają się z jednej barwy od stóp do głów. Inna opcja to kolorowe detale: na torebce, skarpetkach, naszyjniku lub butach. Chcesz stworzyć supermodny zestaw? Do czarnych rurek i oversize’owej bluzy w tym samym kolorze załóż buty Puma w intensywnym, różowym kolorze. Buty w takiej barwie kochają gwiazdy i celebrytki. W różowych szpilkach lub sportowych modelach widywane są: Selma Blair, Katy Perry, Ashley Tisdale i Kate Hudson.

puma-st-trainer-evo-jr-2

Dla małych i dużych

Prezentowany model butów Puma jest zaliczany do dziecięcych, ale rozmiarówka spokojnie zaspokoi potrzeby nastolatki, a nawet dorosłej kobiety. Numer 39 to najpopularniejszy wybiegowy rozmiar buta, a według rankingów najwięcej kobiet nosi 38. Buty Puma są dostępne w rozmiarach od 35,5 do 39. Co ciekawe buty z dziecięcej kolekcji są tańsze niż z tych dla dorosłych.

Puma St Trainer Evo Jr (36087308)

Puma St Trainer Evo Jr (36087308)
7.16

Wygląd

7/10

  Cena

  9/10

   Materiały

   7/10

    Jakość wykonania

    7/10

     Kolorystyka

     7/10

      Pros

      • cena
      • nowoczesny wygląd
      • lekkość i wygoda noszenia

      Cons

      • cholewka z materiału syntetycznego
      Podziel się ze znajomymi...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone