Nike Kaishi na każdą okazję

Damskie Nike Kaishi w kolorze czarnym

Damskie Nike Kaishi w kolorze czarnym

Pojawiły się jakiś czas temu. Wszyscy zaczęli je nosić. Skąd się wzięła ich popularność? Być może powodem jest podobieństwo do Roshe Run. Projektanci nie ukrywają, że byli pod ogromnym wpływem tego hitu sprzedażowego. I tak powstały Nike Kaishi.

Czasem jest tak, że pojawia się totalny hit. Wtedy wszyscy zaczynają nosić jakiś konkretny model butów lub element garderoby. Była moda na Vansy, Conversy, Air Maxy. Teraz swoje pięć minut ma Kaishi.

Siłą tej propozycji marki Nike jest totalna uniwersalność. Pasują dosłownie do wszystkiego. Równie dobrze będą wyglądać z obcisłymi rurkami, joggerami, chinosami, ale też superkobiecymi sukienkami, spódnicami i kombinezonami. Są bardzo lekkie, mają zgrabny kształt, nie powiększają optycznie stopy.

Kolejną zaletą, dla wielu kluczową, jest cena. Koszt tego modelu jest naprawdę niski – są praktycznie na każdą kieszeń. Wariantów kolorystycznych i wzorów jest sporo, ale najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne są czarne. Każda modna dziewczyna powinna je mieć w swojej garderobie.

Nike Kaishi (654845012)

Nike Kaishi (654845012)
8.14

Cena

10/10

  Wygląd

  9/10

   Wytrzymałość

   8/10

    Przewewność

    8/10

     Amortyzacja

     6/10

      Pros

      • bardzo atrakcyjna cena
      • lekkie, prawie niewyczuwalne na nogach
      • uniwersalne, pasują do wszystkiego
      • przewiewne, można je nosić nawet latem
      • zgrabny i ergonomiczny kształt

      Cons

      • słaba amortyzacja, nie nadają się do biegania
      Podziel się ze znajomymi...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone